K výrobě používáme výhradně kvalitní materiál

Při výběru ponožek se často necháváme nadchnout barvou, zajímavým materiálem či vzorem. Naše ponožky vyrábíme od nejpoužívanějších materiálů, jako jsou bavlna, elastan, až po kašmír v nejrůznějších barevných provedeních. Nezávislé zkušební organizace pravidelně testují naše výrobky tak, aby splňovali náročné požadavky tuzemského (evropského) zákazníka. Všechny naše materiály jsou certifikované.

Technologie

Tradice jsou v textilní výrobě velice důležitými a naší firmě dávají obrovské know-how. Naplňovat princip fair trade se snažíme hlavně využíváním tradičních materiálů. Dotace fondů EU investujeme do nových moderních technologií, které nám zajišťují permanentní rozvoj. I proto můžeme vyrábět ponožky podle různých dizajnů, použít rozmanité materiály a navrhnout jedinečné balení.

Podporujeme to co je správné

Považujeme za správné podporovat zkvalitnění lidského zdraví. I proto se snažíme pomáhat co nejvíce neziskovým organizacím, spolkům a prosadit aktivity, které podporují zdravý životný styl.

obrázek: životního prostředí

Životní prostředí

Naše firma dbá maximální mírou na životní prostředí. Nevyužíváme žádné náhražky, místo nich volíme tradiční materiály. Teplo, které produkují pletací stroje z výroby ponožek, využíváme na vytápění skladových prostor a kanceláří. Solární panely umístěné na střeše výrobní haly zase poskytují elektřinu.