V září letošního roku jsme uspořádali Den otevřených dveří naší společnosti MORAVEC Kvalitní ponožky s.r.o. a otevřeli dveře naší výrobní haly široké veřejnosti. Zúčastnilo se jej více než tisíc návštěvníků, za což velice děkuje, zejména za kladné ohlasy. Velice mile nás překvapil zájem o zdravotní ponožky ze strany seniorů, ale také lidí, kteří mají problémy spojené onemocněním dolních končetin.

Rozhodli jsme se proto od ledna roku 2019 spustit projekt zaměřený na lékárny a podpořit jejich nabídku našimi kvalitními zdravotními ponožkami! Tyto zdravotní ponožky a podkolenky budou nabízený v lékárnách na celém území České republiky.

Díky zpětné vazbě našich zákazníků jsme do našeho sortimentu zařadili nový model zdravotních ponožek a podkolenek. Tyto ponožky a podkolenky byly vytvořeny na základě podkladů, které nám poskytli naší spokojení zákazníci. A co to znamená? Svěr lemu ponožky je naprosto minimální, zároveň je však pletenina samotné ponožky vysoce elastická. A navíc, spoj v oblasti prstů je bezešvý – ručně řetízkovaný, takže Vás nic nebude tlačit.

Na výběr máme zdravotní ponožky z 100% česané bavlny a 100% bambusového vlákna (viskózy) a také zdravotní podkolenky z 100% česané bavlny a 100% bambusového vlákny (viskózy). Tyto modely zdravotních ponožek a podkolenek vynikají svou maximální elastičnosti a díky velice jemnému úpletu a lemu nezanechávají otlaky. Ruční řetízkovaný šev v oblasti špice zaručuje komfortní nošení bez otlaků v oblasti špice ponožky.

V naší nabídce máme také ponožky z merino vlny, která je jednou z nejjemnějších typů vlny. Její předností je specifická struktura vlákna, která omezuje zápach nohou i po celodenním nošení; zároveň jsou také antibakteriální. Ponožky z merino vlny můžete zvolit v klasice délce pod názvem Adam  nebo v kotníkovém provedení pod názvem Active 4.

Dále nabízíme kompresní podkolenky určené nejen sportovcům. Kompresní podkolenky stimulují krevní oběh nohou a tím usnadňují odvod kyseliny mléčné a toxinů z chodidel a dolní oblasti nohou. Významně tak napomáhají k regeneraci po sportovním zatížení. Jsou také vhodné k léčbě hyperosmolárních otoků nebo podpoře lymfatického systému, který zabraňuje usazování tukových buněk v lymfatických cestách.

Jako doplňkový sortiment pro lékárny máme také kvalitní jemné dámské punčochové kalhoty, podkolenky a ponožky.

Výše uvedené zdravotní ponožky je také možné zakoupit na našem e-shopu.

Pro bližší informace případně o doporučení lékárny z Vaší blízkosti nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese moravec@moravec-cz.com.

4 thoughts on “Zdravotní ponožky pro Vás!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *